1. MAJSTER

Grupa Majster działa w branży budowlanej. Skupia w swojej strukturze sześć podmiotów, które harmonijnie tworzą skonsolidowaną całość i wspierają nawzajem swoje działania. Brak firm zewnętrznych w procesie realizacji inwestycji przyczynia się do utrzymania wyznaczonych celów i standardów, jakie Grupa wyznacza sobie we wszystkich swoich realizacjach. Organem odpowiedzialnym za koordynację działań Grupy jest Zarząd Grupy Majster.

 

 

 


 1. SONATA

Zajazd Sonata funkcjonuje na rynku usług gastronomicznych od 2005 roku,
obsłużyliśmy tysiące zadowolonych gości, serwując smaczne i zdrowe dania kuchni polskiej.

 

 

 

 


3 Hotel Hotel Skansen Conference & Spa

W samym sercu Mazowsza stworzyliśmy miejsce idealne do odpoczynku. Hotel SKANSEN Conference & SPA powstał w harmonii z naturą, z myślą o Tobie i Twoich bliskich. Nasza przestrzeń, to przestrzeń Waszego odpoczynku i relaksu.

 

 

 

 


 1. MLECZARNIA

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sierpcu to ponad 90 lat tradycji, dobrego smaku i zaufania Polaków. Wszystko zaczęło się w 1927 roku, gdy okoliczni rolnicy i właściciele ziemscy wspólnymi siłami założyli mleczarnię sierpecką.

 

 

 

 


 1. DanceBox

Taniec jest pasją od której nie można uciec

Od pierwszych lekcji baletu, które pobierałam w Polsce będąc jeszcze dzieckiem, poprzez początki fascynacji tańcem towarzyskim w wieku nastoletnim, aż po jego zawodowe uprawianie już w Australii, świat tańca towarzyskiego był najbliższy mojemu sercu.

Już będąc nastolatką kreowałam i szyłam swoje pierwsze stroje taneczne, co bez wątpienia wpłynęło na późniejszy wybór mojej drogi kształcenia w kierunku projektowania mody.

 

 

 

 

6 Wiepol

Zakład Produkcji Czekolady i Artykułów Cukierniczych WIEPOL Zakład Pracy Chronionej Ireneusz Wielimborek,

 

 

 

 

 


 1. COFAJKA

Firma Cofajka Fashion powstała 2019r i specjalizuje się w projektowaniu i konstrukcji odzieży sportowej artystycznej. W pracowniach obecnie powstają projekty i realizacje kostiumów turniejowych do tańca towarzyskiego, startowych do jazdy figurowej na lodzie oraz gimnastyki artystycznej a także modele odzieży treningowej dla każdej z dyscyplin.

 

 

 

 

8 BANK SPÓŁDZIELCZY

Oferujemy nowoczesne i bezpieczne płatności z wykorzystaniem aplikacji mobilnej, BLIK, Google Pay oraz Apple Pay.

Z nami masz dostęp do szerokiej gamy kredytów dla klientów indywidualnych, biznesowych i rolników.

Szczegółowe informacje o nowych możliwościach są dostępne w Oddziale Banku w Sierpcu przy ulicy Wiosny Ludów 6  oraz na stronie internetowej – www.bsstarabiala.pl

Bank Spółdzielczy w Starej Białej – Mamy tu wszystko!


 

 1. KAMIDA

AGENCJA MUZYCZNO ARTYSTYCZNA „FOR YOU KAMIDA” istnieje na polskim rynku muzycznym od 1999r. Na sceny międzynarodowe weszliśmy w 2008r. Głównym profilem naszej działalności jest:

-Organizowanie koncertów klubowych i plenerowych

-Promowanie artystów estradowych

-Wyławianie i promowanie nowych twarzy na polskiej scenie muzycznej

-Produkcja i reżyseria programów muzycznych i estradowych m.in koncertów, przeglądów i festiwali

-Współpraca z kompozytorami, aranżerami, autorami tekstów i reżyserami teledysków.

Znani jesteśmy z solidności i uczciwości. Zapraszamy do współpracy!


 1. SolarTech

Firma Solar-Tech specjalizuje się w sprzedaży, montażu oraz wdrażaniu technologii związanych z odnawialnymi źródłami energii m.in: – instalacji fotowoltaicznych – oświetlenia autonomicznego – oświetlenia LED Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę począwszy od koncepcji aż do fazy realizacji. Kompleksowa obsługa polega na: – prezentacji korzyści jakie klient osiąga poprzez zastosowanie OZE – prezentacja sposobów finansowania i dofinansowania inwestycji – pomoc w uzyskaniu dofinansowania inwestycji z różnych programów operacyjnych, które w latach 2014-2020 będą w naszym kraju przeznaczone na poprawę jakości powietrza i poprawę efektywności energetycznej. – montaż urządzeń – serwis urządzeń

 

 

 


 1. Polfatarchomin

Polfa Tarchomin jest jedną z najstarszych firm farmaceutycznych w Europie. Działa na rynku od 1823 roku.

Obecnie zatrudnia niemal 1000 osób, które pracują w fabryce w Warszawie. Większościowym właścicielem jest Skarb Państwa (93,22% udziału), pozostałe udziały posiadają pracownicy.
Zakład posiada 30 linii produkcyjnych, wytwarza 50 produktów w ponad 120 różnych formach.

 

Polfa Tarchomin produkuje leki w czterech podstawowych klasach terapeutycznych:

 • Antybiotyki i leki przeciwgruźlicze,
 • Insuliny ludzkie,
 • Leki psychotropowe,
 • Leki dermatologiczne.

Zakład specjalizuje się w produkcji leków na receptę (Rx), które są głównie używane w szpitalach. Polfa Tarchomin jest jednym z najważniejszych producentów iniekcyjnych antybiotyków, jej udział w rynku szpitalnym wynosi 48% (grupa relewantna, dane IMS, 2019 r.)

Polfa Tarchomin produkuje również Aktywną Substancję Farmaceutyczną (API). Obecnie zakład posiada certyfikaty GMP dla produkcji Biosyntetycznej wysokooczyszczonej insuliny ludzkiej.


12.RUSTIKAL

Jesteśmy producentem i dystrybutorem stylowych mebli klasycznych oraz mebli nowoczesnych. Wszystkie meble w naszej Fabryce i Salonie Meblowym powstają z najwyższej jakości materiałów, w oparciu o starannie dopracowane i przemyślane projekty. Podczas produkcji liczy się dla nas każdy detal, gdyż tylko perfekcyjnie wykończone, estetyczne w każdym szczególe meble mogą zadowolić naszych Klientów. W naszym asortymencie znajdują się zarówno meble drewniane, jak i meble tapicerowane.

 

 

 

Patronat medialny